Korkmaz: "Ardahan'ı daha ileri noktalara taşımak için bu yola çıktım".

Korkmaz: “Ardahan’ı daha ileri noktalara taşımak için bu yola çıktım”

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Ardahan’ı daha ileri noktalara taşımak ve ülkemizin aydınlık yarınlarını birlikte inşa etmek için bu yola çıktığını söyledi.

Gazetemize açıklamada bulunan Ardahan Üniversitesi eski rektörü Korkmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Adalet ve Kalkınma Partisi saflarında siyasete girmeyi bir vatan vazifesi olarak gördüğünü de söyledi.

Aday adaylığı ile ilgili olarak saygıdeğer Ardahan halkına seslenen Ramazan Korkmaz: “Dünyamız büyük bir hızla değişmekte ve dönüşmektedir. Dünyadaki bu büyük değişimi ve dönüşümü yakalayamayan insanlar ve ülkeler diğerlerinin tahakkümü altına girmektedir. Bu büyük yarışta, yalnızca seyirci kalanların ileride var olmaları mümkün değildir. Dünyayı, yalnızca seyrederek değiştiremeyiz; dünyayı değiştirmek için ona dokunmalıyız.

Emperyalizmin iç ve dış odaklarca kuşatma altına almak istediği ülkemiz, büyük bir varoluş mücadelesi vermektedir. Bu bakımdan 24 Haziran seçimleri, ülkemizin 2023 vizyonu için büyük önem taşımaktadır. Fikrimiz ve inancımız ne olursa olsun devletimizin ebet-müddet devamı için tek yürek olma vaktidir. Anadolu topraklarındaki kardeşlik mayası, bütün zorlukları aşmamız için bize yeterince ilham verecektir.

Bütün bu düşüncelerle;

Ardahan’ımızı daha ileri noktalara taşımak ve ülkemizin aydınlık yarınlarını birlikte inşa etmek için; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Adalet ve Kalkınma Partisi saflarında siyasete girmeyi bir vatan vazifesi olarak gördüm.Yerdeki karıncaya ulu bir nazarla bakan Yunus’un sevgisi, bilginin ışığı ve adaletin gücüyle sizlere hizmet etmek istiyorum.Kurucu rektörlüğünü yaptığım ve sizlerin de değerli katkılarıyla uluslararası bir marka haline getirdiğimiz Ardahan Üniversitesi’nde 8 yıl boyunca yaptıklarımız; bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır.Siz değerli Ardahan halkının desteğini ve dualarını bekliyor, saygılarımı sunuyorum…”dedi.
 

Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!