Kars´a hizmet etmek yegane hedefimiz, sloganımız durmak yok hizmete devam.

Fettah Çetinkaya: “Kars’a hizmet etmek yegane hedefimiz, sloganımız durmak yok hizmete devamdır”

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

AK Parti Kars Milletvekili aday adayı Fettah Çetinkaya: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde inşallah 25 Haziran’da yeniden büyük Türkiye’nin şahlanışına şahit olacağız.”dedi.

Gazetemize açıklamada bulunan Çetinkaya, 24 Haziran’dan sonra Başkanlık sistemine geçilerek vesayetçi sistemin, tarihin tozlu raflarında yerini alacağını söyledi.

Bu seçimin diğer seçimlerden çok daha farklı olacağını da söyleyen Çetinkaya, "Ya ülke olarak yeniden şahlanışa geçip mazlum ve mağdur halkların ümidi olacağız yada 2002 yılından önce yaşadığımız kısır döngülere tekrar döneceğiz" şeklinde ifade kulandı.

Açıklamasında Kars’a hizmet etmenin yegâne hedefi olacağını da söyleyen AK Parti Kars Milletvekili aday adayı Fettah Çetinkaya: “Aday olalım olmayalım her seçimde olduğu gibi yine köy köy, mahalle mahalle, ev ev dolaşıp aziz halkımızdan oy isteyeceğiz. Ankara’da başarılarla dolu bürokratik geçmişimin yanında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız, Kars’ın ve Türkiye’nin yüz akı Ahmet Arslan Bey’in açmış olduğu hizmetler yolunda sizleri temsil etmeye devam edeceğiz. Ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının 2002 yılından bu yana mutfağında çalışan ve projelerin yapılmasında yer alan bir hemşeriniz olarak, edindiğim tecrübe, bilgi ve birikimimle sizi TBMM’de temsil ederek kullanmak istiyorum. Doğunun kapısı geleceğe yön verecek tarihi İpek Yolunun Anadolu’daki kalbi olan Kars’a hizmet etmek yegane hedefimizdir. Sloganımız ‘durmak yok hizmete devamdır” dedi.

 
Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!