Ebru Aküzüm ile Ertuğrul Alibeyoğlu, muhteşem gecede yaşamlarını birleştirdi.

Ebru Aküzüm ile Ertuğrul Alibeyoğlu, muhteşem gecede yaşamlarını birleştirdi

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

Kars Ticaret ve Sanayi Odası’nın genç başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu ile Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Engelsiz Yaşam Merkezi Müdürü Ebru Aküzüm dünya evine girdi.

The Kars Park Otel’de yapılan muhteşem düğüne Aliebeyoğlu ve Aküzüm aileleri ile il genelinden katılan davetliler genç çiftin mutlu gecesine tanıklık ettiler.

Yoğun katılımın olduğu düğün salonu davetlilerin akınına uğrardı. Genç çifti mutlu gecelerinde yalnız bırakmayan davetliler salonu defalarca doldurup boşalttı.

Düğünde Ertuğrul Alibeyoğlu’nun amcası Kars Belediye Eski Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu’nun en sevdiği klasik hale getirdiği ‘Kürdün kızı Leyla’ oyununu ve Babası İsmail Alibeyoğlu’nun ‘Zeybek’ oynaması mutlu geceye damga vurdu. Damat Alibeyoğlu’nun arkadaşlarının Kafkas Halk Oyunları gösterisi ve amcası Cenk Alibeyoğlu’nun özel gösterisi de düğüne renk kattı.

Düğün boyunca Ertuğrul Alibeyoğlu’nun Babası İsmail Alibeyoğlu ile amcaları Naif Alibeyoğlu, Nizamettin Alibeyoğlu, Yusuf Alibeyoğlu ve Alican Alibeyoğlu davetlileri kapıda karşıladı.

Yoğun katılımın olduğu gecede salon defalarca dolup boşalırken, gelin Ebru Aküzüm’ün Engelsiz Yaşam Merkezinde kalan öğrencileri ve arkadaşları da kendisini yalnız bırakmayarak saatlerce birlikte halay çekti.

Yöresel, Kürtçe ve Azeri müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam eden genç çiftler Ebru Aküzüm ve Ertuğrul Alibeyoğlu’nu mutlu gecelerinde 14. Mkz. Piy.Tuğ. Kom. Tuğ. Gen. Turan İnan, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, AK Parti il teşkilat mensupları, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Aydın Acay, İŞKUR Müdürü Yusuf Bulut, Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun, KOSGEB Müdüdürü Lütfullah Aktaş, HDP Kars Milletvekili Ayhan Bigen'in danışmanı Hayati Mehmetoğlu, çeşitli partilerin milletvekili aday adayları, her iki aile bireyleri ve dostları yalnız bırakmadı.

 


Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!