AK Parti Kars İl Başkanlığı, milletvekili adaylarını tanıttı.

AK Parti Kars İl Başkanlığı, milletvekili adaylarını tanıttı

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan genel seçimlerde Kars milletvekili adayı olan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşeme Bakanı Ahmet Arslan, Yunus Kılıç ve Abdülfettah Çetinkaya, düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

Tarifeli uçakla Kars’a gelen adaylar Ahmet Arslan, Yunus Kılıç ve Abdülfettah Çetinkaya, Harakani Havalimanına Kars Valisi Rahmi Doğan, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, İl Genel Meclis Başkanı Necati Dallı, Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve partiler tarafından karşılandı.

Havalimanında yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Milletvekili adayları, İl Başkanı Adem Çalkın ile birlikte uzun araç konvoyu eşliğinde Ebul Hasan Harakani Hazretlerinin külliyesine ziyaret edip Fatiha okudular. Adaylar daha sonra İl Başkanlığı tarafından Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldılar.

Salonu dolduran Karslıların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde 3 milletvekilliğini de alacaklarını söyledi.

İl Başkanı Adem Çalkın’ın konuşmansın ardından sırası ile Abdülfettah Çetinkaya, Yunus Kılıç ve Bakan Ahmet Arslan’ın özgeçmişleri okundu. Milletvekili adaylarının yaptığı konuşmaların ardından aday adayları birlik ve beraberlik mesajı vererek aday adayları ile birlikte fotoğraf çektirdiler. Toplantının ardından adaylar Cuma namazını kılmak için Evliya Camisine geçtirler.

 

Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!