Sanayi Sitesindeki patlamada yaralananlar için yardım kampanyası başlatıldı.

 Sanayi Sitesindeki patlamada yaralananlar için yardım kampanyası başlatıldı

Tacettin DURMUŞ / IĞDIR (www.karspress.com)

Iğdır Ticaret Odası Başkanı Serhat Kumtepe, Sanayi Sitesinde meydana gelen patlama alanında sivil toplum kuruluşları ve oda başkanlarıyla bir araya gelerek yardım kampanyası başlattı.

Başkan Kumtepe, 20 Nisan 2018 tarihinde Iğdır Sanayi Sitesinde tüp patlaması sonucu can kayıpları ve yaralıların olduğunu hatırlat.

Kazada hayatını kaybeden ve yaralananlar için yardım kampanyası başlattıklarını söyleyen Kumtepe: “Sanayi Sitemiz büyük oranda hasar gördü. Hem can kaybına hem mal kaybına neden olan bir patlama meydana geldi. Bizlerde buna sessiz kalmayarak Iğdır Valisi Enver Ünlü başkanlığında Iğdır Ehlibeyt Alimleri Derneği Başkanı Veli Beder, Iğdır Din Alimleri Derneği Başkanı Ahmet Uflaz, Iğdır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Özer Ertekin, Iğdır Sanayi Sitesi Başkanı Atakan Taşkınsu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Atakan Demirci, Ziraat Odası başkanı Turgay Akçay’dan oluşan yardım komisyonunu oluşturduk. Söz konusu yardım komisyonu aracılığı ile elim olayın mağdurları için banka hesap numaraları açılmıştır. Tüm hayırsever vatandaşların Iğdır halkının yardımlarına ihtiyaç duyulmaktadır.” Dedi.

Ardından Iğdır Ehlibeyt Dlimleri Derneği Başkanı Veli Beder, tarafından dualar okundu.

Meydana gelen patlamadan dolayı Aşağıda ismi geçen Bankalarda yardım hesabı açıldı...

ŞEKER BANK : 95085686
ZİRAAT BANKASI : 64681172-5005
YAPIKREDİ BANKASI :51161850
AK BANK :122690
İŞ BANKASI :797380

Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!