Bakan Arslan: ´Vatandaş vakur bir şekilde iradesini sandığa yansıtıyor´.

Bakan Arslan: “Vatandaş vakur bir şekilde iradesini sandığa yansıtıyor”

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili adayı Ahmet Arslan oyunu memleketi Kars’ta kullandı.

Gazi Ahmet Muhtar Paşa Ortaokuluna AK Parti Kars 2. Sıra Milletvekili adayı Prof. Dr. Yunus Kılıç ile birlikte gelen Bakan Arslan 1057 nolu sandıkta oylarını kullandı.

Oy kullanmasının ardından gazetecilere açıklamada bulunan, Bakan Arslan, vatandaşın vakur bir şekilde oyunu kullandığını ve iradesini sandığa yansıttığını söyledi.

Okul çerçevesinde sandık başında görev alan herkesi tebrik ettiğin söyleyen Bakan Arslan: “Seçimlerin güvenli bir şekilde yapılabilmesi ve insanlarımıza doğru yansıması adına güvenlik güçlerimiz ve Ulaştırma Bakanlığı olarak bizim çalışma arkadaşlarımız ile birçok Bakanlığın temsilleri gerçekten olağanüstü bir çabayla gayretle herhangi bir aksaklık olmaması adına çalışıyorlar. İnsanımız seçimlerin bir demokrasi ile yapılması gerektiğini bilerek sandığa gidiyor ve bugün burada da gördük seçmen gayet vakur bir şekilde geliyor oyunu kullanıyor, iradesini sandığa yansıtıyor. İnşallah buradan da hayırlı bir sonuç çıkar diyorum bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ediyor, seçim sonuçlarının şimdiden ülkemiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
 Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!