Kars Belediyesi Kazımpaşa Caddesinin Kaldırım Çalışmalarına Başladı ..

 
Kars Belediyesi Kazımpaşa Caddesinin Kaldırım Çalışmalarına Başladı .

Tacettin DURMUŞ / www.haberolcek.com

Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Kazımpaşa Caddesinin Kaldırım Yenileme Çalışmalarına Başladı

Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışma tüm hızıyla devam ediyor. Yeniden yapılmakta olan kaldırımlar, Engelli vatandaşlarımız için geçişler ve şeritlerinde bulunduracak bunun yanı sıroturma bankları ile modern bir görünüme kavuşmuş olacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kars Belediyesi Fen İşleri Ekipleri ; “Kars'ımızın çehresini ve ilimize yakışmayan farklıkları ortadan kaldırarak çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz."dedi
Kaldırım çalışmalarımızı bugüne kadar ara vermeden devam ettik. Bugün ise Kazımpaşa Caddesinin kaldırım yenileme çalışmasına başladık, çağdaş ve yaşanılabilir bir kent için, engelli vatandaşlarımıza uygun kaldırımları vatandaşlarımıza kazandırmak için çalışıyoruz.

Yaptığımız kaldırım çalışmalarını öncelikle engelliler ve yaşlılarımızın can güvenliğini sağlayacak kaldırımları sağlayıp vatandaşımızın taşıt trafiğinin doğrudan içinde olmadan kaldırımda güvenli bir şekilde yürüyebilmesini sağlamaktır. Kars'ımızın hak ettiği modern bir görünüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Her şey Kars için” ifadelerine yer verdi.

 

Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!