Yıldırım, hükümte ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek çağrısı yaptı.

Yıldırım, hükümte ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek çağrısı yaptı

Tacetin DURMUŞ / www.karspress.com

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Ülkemize karşı başlatılan ekonomik savaşa karşı devletin ve Cumhurbaşkanı Erdoağan’ın yanında olmaya devam ettiklerini söyledi.

Yıldırım açıklamasında en son 15 Temmuz darbe girişimiyle devletimizi yıkmaya çalışan hainlerin son olarak bizlere karşı başlattığı ekonomik savaşa karşı millet olarak, birliktelik içinde elimizden ne geliyorsa devletimize destek olmaya devam ettiklerini dile getirdi.

Açıklamasında “Gerek maddi gerek manevi olarak her ortamda devletimize ve cumhurbaşkanımıza olan destek milletimiz tarafından çığ gibi yükselerek devam ediyor. “ diyen Erdoğan Yıldırım: “Bizler inanıyoruz ki bir çok badireler atlatan devletimiz bu badireyide yara almadan atlatacaktır. Bizler her şeyin farkındayız. Ülkemize yapılan bu alçak saldırılara karşı millet olarak her zaman olduğu dimdik ayaktayız. Zaferlerle dolu mazimizden aldığımız manevi destekle bu savaşıda 80 milyon tek yürek olarak atlatacağız. Bizler inanıyoruz ki ‘’ La galibe illallah ‘’ Allah’tan başka galip yoktur. Zalimler tarihte hiçbir zaman kazanamamıştır. Bizler yine kazanacağız, yine başaracağız. “şeklinde ifadeler kullandı.

 

Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!