Kars Ticaret ve Sanayi Odası´ndan Eğitime Destek.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Eğitime Destek

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansmanı ve destekleri ile Kars Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) organizatörlüğünde yaklaşık olarak 1000 öğrenciye eğitim yardımı yapıldı.

Özellikle kırsal bölgelerde bulunan okullara sağlanan eğitim yardımları, 1000 öğrencinin eğitim ve kırtasiye ihtiyaçlarını gidermek üzere TOBB’un ve Kars Ticaret ve Sanayi Odası’nın(KATSO) destek ve katkıları ile yapıldı.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Ertuğrul Alibeyoğlu Kars Ticaret ve Sanayi Odası’nın eğitime sunacağı yardım ve katkıların her zaman süreceğini söyledi.

Söz konusu yardımların sosyal sorumluluğun gereği olduğunu da dile getiren Alibeyoğlu, katkı ve desteklerinden dolayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na şükranlarını iletti. Başkan Alibeyoğlu: “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği her zaman ve her dönem eğitimin ve ihtiyaç sahibi ailelerin yanında durmuş desteklerini esirgememiştir. TOBB’un yaptığı okullarda günümüzde binlerce öğrenci eğitim görmekte ve yine TOBB’un vermiş olduğu destekler sayesinde binlerce ihtiyaç sahibi aile nefes almaktadır. TOBB’un eğitime vermiş olduğu destekler göz ardı edilemez.”dedi.

Okul idarecileri, yeni eğitim öğretim döneminde, TOBB ve KATSO katkılarıyla yapılan eğitim yardımı kapsamında, öğrencilere dağıtılan kırtasiye malzemelerini alırken, öğrenciler adına teşekkürlerini ve memnuniyetlerini dile getirdiler.
 Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!