Genç Parti, Kars İl Kongresi yapıldı.

“Yaparsa Cem Uzan yapar”

Genç Parti, Kars İl Kongresi yapıldı

Tacettin DURMUŞ / www.karspress.com

Genç Parti Kars’ta il kongresini gerçekleştirdi. Tek liste ile yapılan kongrede Erol Ürün, Kars Genç Parti Kars İl Başkanı seçildi.

Kars Park Otel’de gerçekleştirilen kongreye, Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Türkan, Kadıköy İlçe Başkanı Yasemin Demir, Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Nevra Köse, Genç Parti Kars ve Ardahan İl Yönetimi, ilçe teşkilat mensupları ile partililer katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede, Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Nevra Köse başkanlığında divan oluşturuldu ve yeni dönemde yapılacak faaliyetler dile getirildi.

Tek liste ile gidilen kongrede Erol Ürün yaptığı konuşmada, Ülkede yaşanan sorunların çözümü için cesur yürekli, atak ve vizyon sahibi Cem Uzan’ın aranmakta olduğunu söyledi.

Erol Ürün, millet olarak sıkıntılı günler yaşandığına dikkat çekerek, bu sıkıntıların artık mevcut hükümetinin hiçbir şey yapamadığından kaynaklandığını söyledi. İktidarın, Ülkede yaşanan her soruna ‘dış güçlerin oyunu’ gibi bir mazeret ileri sürdüğü de ileri süren Ürün: “Bu nedenle cesur yürekli, atak ve vizyon sahibi Cem Uzan aranmaktadır. Her keste bunu böyle bilmekte ve Ülkede yaşanan soruna ne iktidar partisi ne de muhalefet partileri çare bulamamaktadır. Biz diyoruz ki ‘yaparsa Cem Uzan yapar” Genç Parti yeni ve ter temiz kadrolarıyla, genç, yıpranmamış, hiçbir şaibeye karışmamız kadrolarıyla başaracaktır. Biz Türkiye genelinde olduğu gibi Kars’ta da genç kadrolarla Ülke yönetimini devralmaya hazırız. Kars ile birlikte ilçelerimizde de kararlı, genç ve dinamik kadrolarla Genç Parti Genel Merkezimizin talimatlarıyla plan ve programlarımız doğrultusunda ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Kongremiz ülkemiz ve ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Konuşmaların ardından tek liste ile gerçekleştirilen kongrede, Erol Ürün, Kars Genç Parti Kars İl Başkanı seçildi. Yönetim kurulu ise; Ufuk Aslan, Sibel Ürün, Alican Aslan, Çağlar Bağış, İsmail Karabağ, Gürbüz Uralkaya ve Çetin Ürün, yedekler; Mustafa Aşık, Cihan Araz, Yusuf Aydemir’den oluştu.

 


Yorumlar

Habere Yorum Yap


Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk Yorumu Siz Yapın!