Kars Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü, Türkiye 2'ncisi oldu

Kars Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü, 2020 yılında vatandaşların hizmetlere erişimlerini kolaylaştırarak Adreste Nüfus Hizmeti uygulamasını en başarılı uygulayan ikinci ilçe nüfus müdürlüğü seçildi.
Kars Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü, Türkiye 2'ncisi oldu

Tacettin DURMUŞ

 

Kars Valisi / Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Türkiye 2'ncisi olarak Kars’ı gururlandıran Nüfus Müdürlüğü personelini kutlatarak, görevlerinde göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı teşekkür etti.

Vali Öksüz, sosyal devlet anlayışı çerçevesinde tüm kurumlarla birlikte halka hizmet yolunda üstün gayret çabasında olan Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğünün, nüfus hizmetlerinde Türkiye 2'ncisi olmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

Öte yandan Nüfüs ve Vatandaşlık Hizmetleri Genel Müdürü Şefik Aygöl de, Kars Merkez ilçe nüfus müdürlüğüne kutalama mesajı gönderdi. Genel Müdür Aygöl gönderdiği kutlama mesajında “sosyal devlet anlayışı çerçevesinde teknolojik gelişmelerin nüfus hizmetlerinde kullanılmasının bir sonucu olarak ortaya çıkan Adreste Nüfus Hizmeti nüfus hizmetlerinde kalite ve verimliliği arttırmıştır. 190 yıllık mazisi boyunca vatandaşın talep ve beklentileri doğrultusunda üstün bir vazife bilinci ile hizmet sunan genel müdürlüğümüz hizmet anlayışının odağına insanı alarak güvenilir etkin kaliteli ve sürdürülebilir hizmet sunmak vizyonu ile mukaddes vatanın dört bir köşesinde fedakarca çalışan personelleri ile çeşitli sebeplerle nüfus müdürlüğüne gelemeyen vatandaşlarımızın adreslerine hizmet götürmektedir. Odak noktasına insanı koyan, her geçen gün artan nüfus hizmet kalitesi ile takdir toplayan kurumumuzun bir parçası olarak 2020 yılında vatandaşlarımızın hizmetlerimize erişimlerini kolaylaştırarak Adrese Adreste Nüfus hizmeti uygulamamızı en başarılı uygulayan ikinci ilçe nüfus nüfus müdürlüğü seçildiniz bu anlamlı ve fedakar gayretlerinden dolayı sizleri bakanlığımız adına gönülden tebrik ediyor ve çalışma hayatınız boyunca başarılarınızın devamını temenni ediyoruz”dedi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!